F.A.Q.

Po co powstaje ta strona?

BDSM staje się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób sięga po nie w praktyce. Cieszy nas to niezmiernie i wyznajemy zasadę, że wszystko jest dla ludzi. Jednak informacje na temat tego jakie zagrożenia kryją się w spotkaniach z nieznajomymi, oraz jak bezpiecznie bawić się w czasie sesji są rozrzucone w różnych miejscach sieci i często wykrzywione przez żarliwe dyskusje. Dlatego postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu w konkretnym i przystępnym opracowaniu.

Kim jesteśmy?

Grupą ludzi o różnych podejściach, założeniach i zainteresowaniach związanych z BDSM. Większość z nas poznała się na FetLife - międzynarodowym fetyszowym portalu społecznościowym w grupie BDSM Poland. Nad projektem pracują obecnie 4 osoby (Frankdd, Margot, Uther oraz Karri). Projekt powstał z inicjatywy SinClubu i jest przezeń wspierany od strony technicznej i organizacyjnej.

Co to jest 5 Kroków?

5 Kroków to seria artykułów omawiająca bezpieczeństwo od poszukiwania partnera do zabaw BDSM do niebezpiecznych sytuacji w trakcie sesji, ujęta w pięciu krokach. Omawia głównie niebezpieczeństwa spotykania się z osobami nieznanymi i możliwość naruszenia naszej prywatności.